صفحه اصلی / عمومی / پدر بیمار دختر ۱۱ ساله اش را بدون داماد عروس کرد! +عکس

پدر بیمار دختر ۱۱ ساله اش را بدون داماد عروس کرد! +عکس

پدر بیمار دختر ۱۱ ساله اش را بدون داماد عروس کرد! +عکس

رویداد۲۴  جیم زتز ۶۲ ساله اهل کالیفرنیا که دچار سرطان لوزالمعده است و اطمینان داشت که در مراسم عروسی دختر ۱۱ خود حضور نخواهد داشت، در طی مراسمی که در حیاط پشتی خانه شان حضور اقوام و دوستان برگزار شد با غرور دست دخترش جوزی را گرفت و حلقه‌ای را بر انگشت اشاره او قرار داد تا برای دختر خود خاطره‌ای شیرین به جای بگذارد.

این پدر که می‌دانست آنقدر زنده نخواهد ماند تا در عروسی دخترش او را همراهی کند بنابراین چند سال زودتر مراسم عروسی را با او برگزار کرد.

عکاسی به نام لیندزی ویلاتورو که درباره داستان غم انگیز خانواده زتز مطلع شده بود تصمیم گرفت کاری متفاوت را در آخرین روز‌های باهم بودنشان انجام دهد.

او در عرض ۷۲ ساعت توانست مقدماتی همانند مراسم ازدواج از قبیل: کیک عروسی، لباس، گل، آرایش مجانی و تدارکات را فراهم کند.

مادر وی اشاره کرد که جوزی از این حقیقت که روزی عروس شود و پدرش او را همراهی نکند بسیار ناراحت است، بنابراین خانم ویلاتورو تصمیم گرفت به این منظور دست به یک ابتکار تازه بزند و در روز عروسی واقعی اش بتواند ویدئوی از همراهی پدرش با وی را پخش کند.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تمدید مهلت ثبت‌نام و همچنین اعلام اصلاحات مرحله تمدید پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهرماه ۱۳۹۸

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تمدید مهلت ثبت‌نام و همچنین اعلام اصلاحات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *