صفحه اصلی / بازار > خبر بازار / صندوق امانات بانک صادرات، محلی مطمئن برای حفظ دارایی‌های ارزشمند

صندوق امانات بانک صادرات، محلی مطمئن برای حفظ دارایی‌های ارزشمند


صندوق امانات بانک صادرات، محلی مطمئن برای حفظ دارایی‌های ارزشمند

۴۶ هزار صندوق امانات بانک صادرات ایران در ٢٨ استان کشور با داشتن بالاترین سطح استانداردهای جهانی، امنیت دارایی‌های ارزشمند هموطنان را تضمین می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف ایجاد محلی امن برای حفاظت از دارایی‌ها و اشیا گران‌قیمت مشتریان، با ظرفیت ۴۵ هزار و ٩٧٨ واحد صندوق اجاره‌ای (امانات) در اندازه‌ها و حجم‌های مختلف در ٢٨ استان کشور، شرایط مناسبی را برای ارائه خدمات مطمئن به مشتریان خود عرضه می‌کند.

شبکه شعب بانک صادرات ایران در استان‌های تهران، فارس، اردبیل، کرمان، کرمانشاه، یزد، اصفهان، قزوین، گیلان، بوشهر، همدان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، قم، مرکزی، زنجان، آذربایجان غربی و شرقی، چهار محال بختیاری، ایلام، کردستان، کهکیلویه و بویر احمد، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، لرستان، خوزستان و مازندران با در اختیار داشتن ظرفیت‌های فراوان صندوق‌های اجاره‌ای (امانات)، دامنه خدمات امن بانکی را برای مشتریان بانک گسترده‌تر کرده است.

صندوق امانات بانک صادرات ایران با برخورداری از به‌روزترین سیستم‌های امنیتی، محلی امن برای حفظ و صیانت از اشیا و اسناد گرانبهای هموطنان در مقابل خطرهای موجود مانند سرقت، آتش‌سوزی، سیل و زلزله به شمار می‌رود.

انتهای رپرتاژ خبری


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

اطلاعیه همراه اول در مورد سرویس و کد افزایش مبلغ قطع میان‌دوره

اطلاعیه همراه اول در مورد سرویس و کد افزایش مبلغ قطع میان‌دوره

کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع فقط سقف قطع میان‌دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *