صفحه اصلی / بازار > خبر بازار / روند رشد و توسعه‌ ایرانول قابل‌تقدیر و باید ادامه یابد

روند رشد و توسعه‌ ایرانول قابل‌تقدیر و باید ادامه یابد

معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز سه‌شنبه (۱۱ تیرماه) از پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول بازدید و روند رشد و توسعه‌ این شرکت را قابل‌تقدیر دانست و بر ادامه این روند و پیگیری اقدامات توسعه‌ای و پروژه‌های سرمایه‌ای تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این بازدید که دکتر شیخ مدیرکل اقتصادی وزارتخانه و کارشناسان این حوزه دکتر سرزعیم را همراهی می‌کردند، ضمن ابراز رضایت از روند اقدامات انجام‌شده در این پالایشگاه از عملکرد شرکت نفت ایرانول تقدیر و تشکر کردند.

دکتر سرزعیم با بیان اینکه با توجه به اقدامات و اطلاعات ذکر شده شرکت نفت ایرانول جز شرکت‌های برتر ماست، افزود: یکی از دلایل این موضوع قطعاً ثبات مدیریتی در این مجموعه است که باعث رشد و توسعه در این شرکت شده است.

دکتر سرزعیم در ادامه با اشاره به وضعیت تحریم‌ها در کشور، گفت: با توجه به این موضوع وضعیت شرکت‌ها و هلدینگها را در جریان تیم رصد تحریم قرار دادیم و باید با برنامه‌ریزی در خصوص تأمین مواد اولیه و یا فروش محصولات در شرایط تحریم از این برهه نیز با درایت به‌خوبی گذر کنیم.

معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وضعیت تولید، فروش و منابع انسانی در ایرانول را خوب ارزیابی کرد و گفت: شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ موظف‌اند در دستور عمل مدیریتی، پیوست مدیریتی ریسک را داشته باشند.

دکتر سرزعیم در ادامه از توجه به معیشت و رفاه کارگران و راه‌اندازی تعاونی کارکنان در ایرانول تقدیر و تشکر و در سال رونق تولید بر استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید کرد.

روند رشد و توسعه‌ ایرانول قابل‌تقدیر و باید ادامه یابد

در این جلسه مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول نیز ضمن خیرمقدم توضیحاتی در خصوص جایگاه شرکت نفت ایرانول در صنعت روانکاران و مجموعه فعالیت‌های این شرکت که منجر به روند رو به رشد و رکوردشکنی ایرانول درفروش، افزایش سهم بازار، سودآوری، تولید، صادرات روغن‌موتور و کاهش خام فروشی طی شش سال اخیر شده است بیان و گفت: کارها در ایرانول بر اساس استراتژی تدوین‌شده هشت‌ساله (۱۴۰۴) پیش می‌رود.

در ادامه دکتر افضلی عضو هیأت مدیره و قائم‌مقام و معاون تولید و بهره‌برداری شرکت نفت ایرانول نیز طی سخنانی ضمن اشاره به روند فعالیت شرکت نفت ایرانول، تداوم روند فعلی را حاصل ثبات مدیریت در داخل شرکت، اعلام کرد.

وی ضمن تبیین پارامترهای تأثیرگذار بر بنگاه‌داری شرکت‌های فعال در عرصه تولید، سهم بازار و سود واقعی عملیاتی شرکت نفت ایرانول را سرمایه واقعی شرکت ذکر و خواستار حمایت‌های عملی وزارتخانه برای تداوم و گسترش روند رو به رشد فعلی و ارائه محصولات جدید در شرایط حساس کنونی شد.

انتهای رپرتاژ خبری


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

چطور از هاردهای خود خارج از کامپیوتر استفاده کنیم؟

چطور از هاردهای خود خارج از کامپیوتر استفاده کنیم؟

هرکدام از ما اطلاعات مهمی داریم که آن‌ها را بر روی حافظه‌های ذخیره‌سازی دیجیتال ذخیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *